Mollema (Hoekstra), Sijbe

-
Naam Mollema (Hoekstra), Sijbe Geboren 3 aug 1904 Sexbierum - In de geboorteakte wordt de vader niet genoemd en krijgt Sijbe de familienaam Mollema van zijn moeder. Als zijn moeder trouwt met Regnerus Hoekstra, gaat Sijbe kennelijk ook als ene Hoekstra door het leven. In de trouwakte van Regnerus en Janke is Sijbe niet erkend als een natuurlijk kind van Regnerus. Als Sijbe in het huwelijk stapt is hij een Hoekstra. In de trouwakte staat geen vermelding dat hij als een Mollema is geboren.
Geslacht Mannelijk Persoon-ID I10650 Vroegere bewoners Minnertsga e.o. Laatst gewijzigd op 31 aug 2022
Moeder Mollema, Janke, geb. 14 feb 1885, Sexbierum , ovl. 12 aug 1956, Sexbierum
(Leeftijd 71 jaar)
Gezins-ID F2743 Gezinsblad | Familiekaart
Gezin Runia, Pietje, geb. 1 mrt 1905, Berlikum Getrouwd 20 aug 1931 Menaldumadeel Laatst gewijzigd op 31 aug 2022 Gezins-ID F2742 Gezinsblad | Familiekaart
-
Foto's
Achterom 4, Sexbierum. Dit is de woning van Regnerus Hoekstra en Janke Mollema. Tussen 1943 en 1953 hadden zij hier hun schildersbedrijf en klompenhandel.